Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, bölge belediye başkanlarını makamlarında ziyaret etti
Kepez Belediye Başkanı ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, birliğe üye Keçiborlu Belediye Başkanı Yusuf Murat Parlak, Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek, Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz ve Çavdır Belediye Başkanı Mustafa Uysalı makamında ziyaret etti.

 Hakan Tütüncü göreve geldikleri günden bu yana, 45 belediye başkanını makamlarında ziyaret ederek, sohbet etme imkânı bulduğunu ve önümüzdeki günlerde bu ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.

Bizler için önemli bir katkı ve kazanım olur
 Belediyeler birliği yönetiminde bir ilki gerçekleştirdiği söyleyen Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, “Belediyeler birliği yönetimi kendine bağlı belediye başkanlarını makamlarında ziyaret etme suretiyle, bölgenin problemlerini, belediyelerin problemlerini ve çalışmalarını yerelde değerlendirme, konuşma imkânına sahip oluyor. Bu bizler için çok önemli bir katkı ve kazanım oluyor.” dedi.

Vizyon ortaya koyacağız
 Belediyelerimize çok önemli vizyon ortaya koyma adına çok önemli çalışmaları yapmaya kararlı olduklarının altını çizen Tütüncü, “Bu dönemde güzel çalışmaları ortaya koyma suretiyle belediyelerimizin ilham kaynaklarını artırmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Çünkü belediyecilik tam anlamıyla bir ilham işidir. Çünkü ilham alabileceğiniz kaynaklar örnekler varsa ve siz onları inceleme imkânına sahipseniz ve bölgenize kazandırmanın gayreti içindeyiz. Şehirlerin çehresini çok çabuk değiştirirsiniz. Ya da o şehirlerde belli bir süre sonra bir değişim meydana geliyor.” ifadesini kullandı.
Benzer Haberler